Τώρα, μήπως ακούς κάπως καλύτερα;

Πολύ σκληρός για να πεθάνει...

Αγώνας που σε προηγούμενες χρονιές, θα είχε κατάληξη την ήττα της ομάδας μας. Μέτρια εμφάνιση, διαιτησία με 6 κίτρινες και 1 κόκκινη (!) στην ομάδα που είχε διπλάσια κατοχή, 7 λεπτά καθυστερήσεων με το ματς στο 1-1 όταν μόνο 7 λεπτά έκαναν για το γκολ - οφσαιτ της Λαμίας και το πέναλτυ - οφσάιτ του Παλάσιος και ένας αντίπαλος που έπαιζε λυσσασμένα (να δούμε αν θα το κάνει και με τις άλλες ομάδες) για να μας κόψει βαθμούς. Ο φετινός Παναθηναϊκός έχει χαρακτήρα, ποιότητα, πληθώρα επιλογών και μέχρι στιγμής τα καταφέρνει μια χαρά σε Ελλάδα και Ευρώπη.