Τώρα, μήπως ακούς κάπως καλύτερα;

White knight wins...

Πέρυσι έκανες ποδήλατο. Φέτος ήρθες νωρίτερα απ όλους και έκανες προετοιμασία μόνος σου. Πάντα πράος, πάντα χαμογελαστός. Αναγκάστηκες να τραβήξεις «κουπί» όταν τραυματίστηκε ο Παπαπέτρου και έπαιζες σε 2 θέσεις αρκετά λεπτά. Όχι μόνο «πυροβολείς», αλλά παίζεις και σκυλίσια άμυνα κερδίζοντας και επιθετικά φάουλ. Οι 7 από τις 8 φετινές εκτός έδρας νίκες μας, έχουν την υπογραφή σου στην 4η περίοδο εκεί που καίει η μπάλα. Δολοφόνος με αγγελικό πρόσωπο.

Με την Βαλένθια με το σκορ 77-72 στην 4η περίοδο, έβαλες 3π και πήγαμε στο καλάθι (77-75) μόλις 2μιση λεπτά πριν την λήξη.

Με την Αρμάνι με το σκορ 61-61 στο 32 έβαλες 3π πήγαμε στο 61-64 και από τότε δεν μας πέρασαν ποτέ στο σκορ.

Με την Μονακό μπήκες κρύος μόλις 2 δευτερόλεπτα πριν την λήξη και τους τελείωσες με 3π σε νεκρό χρόνο και σου έγινε και φάουλ.

Με την Βιλερμπάν στην 4η περίοδο με το σκορ στο 74-76 μόλις 3 λεπτά πριν την λήξη με 3π το έκανες 74-79 και μας ξεκόλλησες. Και στο τέλος με το σκορ στο 79-84, με 3π το έκανες 79-87 μόλις 20 δεύτερα πριν την λήξη, κόβοντας τους την όποια ελπίδα.

Με την Άλμπα στην 4η περίοδο όταν πλησίασαν στους 8 (80-88) μόλις 5 λεπτά πριν την λήξη, με 3π μας πήγες στους 11 και από τότε δεν έπεσε η διαφορά κάτω από τους 10.

Με την Ρεάλ στην 4η περίοδο όταν πλησίασαν στους 5 (80-85) μόλις 2 λεπτά πριν την λήξη με 3π μας πήγες στους 8 και όταν πλησίασαν πάλι μόλις 1 λεπτό πριν την λήξη (83-92), με νέο 3π μας πήγες στο +12 (83-95).

Με την Μπολόνια στην 4η περίοδο με 35 δευτερόλεπτα να απομένουν και το σκορ στο 79-76 πήρες το επιθετικό ριμπάουντ, πέτυχες το καλάθι, πήρες φάουλ, έβαλες και την βολή και ισοφαρίσαμε (79-79).