Τώρα, μήπως ακούς κάπως καλύτερα;

Επιστροφή στις νίκες και στην κορυφή

Νίκη με 2-0 με μέτρια εώς καλή εμφάνιση και (αγωνιστική) επιστροφή στην κορυφή. Όχι στα χαρτιά. Το σκορ θα έπρεπε να είναι 2-0 από το 30ο λεπτό (σκορ Λεωφόρου) και ένας υγιεινός περίπατος στο δεύτερο ημίχρονο. Η αποβολή του Στάνκο έκανε τα πράγματα ευκολότερα, από έναν διαιτητή που ακριβώς έναν χρόνο πριν στην Κρήτη «έκλεινε» τα μάτια σε πιο κραυγαλέες περιπτώσεις.

Τελικά είναι θέμα ικανότητας, δόλου, ή συνδυασμός των δύο αυτών;

ΥΓ. Οι μεταγραφές θέλουν χρόνο για να ενταχθούν σωστά (Πούχατς - Κλαινχέισλερ), γιαυτό και πρέπει να γίνονται στον σωστό χρόνο. Επίσης οι παίχτες εύκολα μας δείχνουν αν μπορούν να είναι βασικοί με την μία (Τσέριν), ή το ταβάνι τους είναι 20 λεπτά (Τσοκάι). Εξαιρείται ο Μαντσίνι που είναι ποιοτικότερος απ όλους αυτούς και γνωρίζει χρόνια το ελληνικό πρωτάθλημα.