Με ένα απλό google search...

Τράβα να ... βοσ(κα)κήσεις

Ένα από τα πιό μάγκικα και αντρίκεια διπλά των τελευταίων ετών απέναντι στο γνωστό παράρτημα, με κακή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΠΙ 90 ΛΕΠΤΑ. Για κάποιους θα φταίει ο ρόμβος, αλλά ίσως σήμερα βλέποντας ΤΟΝ ΜΠΕΡΓΚ να καταλάβατε τι σημαίνει να ξενερώνεις μέσα στον αγώνα.

Όσο για τον κόρακα το να σταματήσει την διατησία θα ήταν το λιγότερο. Θέλει και επίσκεψη σε οφθαλμίατρο και πολλά άλλα.

Στο 7ο λεπτό επιθετικό φάουλ στον Μπεργκ επειδή σηκώνει το πόδι, με τον αμυντικό να είναι δίπλα του και οχι να τον βρίσκει με το πόδι.Κίτρινη στον Μπεργκ

Στο 11ο λεπτό  κόρνερ της ξανθούλας έξοδος του Στηλ και εμφανές σπρώξιμο , το φάουλ δεν σφυρίζεται.

Στο 16ο λεπτό επέλαση του Μπεργκ ο αμυντικός πέφτει μόνος του, επιθετικό φάουλ στον Μπεργκ

Στο 18ο λεπτό γίνεται «σάντουιτς» ο Ζέκα απο 2 έξω από την περιοχή της Ξάνθης, τπτ.

Στο 21ο λεπτό καταφανές φάουλ στον Ατζαγκούν δεν δίνεται.

Στο 25ο λεπτό προβολή Λαγού στον Διμιτρόφ, δίνεται φάουλ αλλά ο παίχτης έχει βρεί μόνο μπάλα. Ο Διμιτρόφ παραμένει κάτω και ο κόρακας διακόπτει τον αγώνα χωρίς να προβλέπεται κάτι τέτοιο (αφου ο τραυματισμός αν υπήρξε, έγινε χαμηλά στο πόδι)

Στο 28ο λεπτό τζαρτζάρισμα του Ζέκα στο κέντρο δίνεται φάουλ.

Στο 30 υποψία πέναλτυ στον Μπεργκ καθώς τον βρίσκει ο αμυντικός και δεν απομακρύνει μπάλα, αλλά ο Μπεργκ φοράει πράσινη φανέλα και όχι κόκκινη.

Ο αμυντικός σκαει με φόρα στα πόδια του Μπεργκ ο οποίος είναι σχεδόν ακίνητος. Η επαφή είναι στο δεξί πόδι, αυτό που δεν φαίνεται στην φωτο και αυτό που έχει λυγίσει ο Μπεργκ καθώς προσπαθεί να ελιχθεί. Αυτό κρατάει κιόλας όταν πέφτει.

Στο 31 δίνεται σε φάουλ σε μαρκάρισμα του Νάνο χωρίς να υπάρχει τπτ.

Στο 35 ο Παναθηναϊκός κερδίζει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΑΟΥΛ έξω απο την περιοχή της Ξάνθης.

Στο 43 σε γύρισμα του Μπεργκ δίνεται άουτ (καλού-κακού) ενώ η μπάλα παίζει κανονικά, δεν έχει περάσει την γραμμή ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ

Στο 56 σε μιά ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ φάση γίνεται φάουλ στον Μπεργκ έξω από την περιοχή, ο Μπέργκ προσπαθεί να μείνει όρθιος και μόλις πέφτει και χάνει την μπάλα, ο κόρακας ενώ είναι έτοιμος να σφυρίξει, αφήνει τον αγώνα να συνεχιστεί.

Στο 66 οφσαιτ στον Τελάντερ σε συνέχεια φάσης απο εκτέλεση κόρνερ, φυσικά ανύπαρκτο..

Στο 69ο λεπτό ΟΦΣΑΙΤ στον Μπεργκ που καλύπτεται απο τον αμυντικό, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΛΥΠΤΟΣ Ο ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ.

Στο 93 «κλάδεμα» στον Ζέκα μπροστά στα μάτια του επόπτη, φυσικά τπτ και τελευταία ευκαιρία στην ξανθούλα μπας και το σώσει.

ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ, ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ 5 ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ , ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΕ ΑΜΥΝΤΙΚΟ..ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΕΠΕΜΒΟΥΝ..

ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΤΟΧΗΣ , ΚΑΝΑΜΕ 11 ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ...5!!!
ΝΑΙ 5 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΦΑΟΥΛ ΣΕ 95 ΛΕΠΤΑ ΑΓΩΝΑ. ΔΛΔ ΕΝΑ ΑΝΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΣΧΕΔΟΝ...

ΑΥΤΑ τα περνάτε στα ψιλά γράμματα , αλλά δυστχώς ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ

Κατοχή 37%-63%.

Ας δούμε τι έκανε η ξανθούλα στις προηγούμενες 5 αγωνιστικές..Η ξάνθη έκανε και δέχτηκε.

24 φάουλ και 5 κίτρινες με τον ΠΑΟΚ...............(2 κίτρινες υπέρ)
18 φάουλ και 4 κίτρινες με την ΑΕΚ..................(5 κίτρινες υπέρ)
17 φάουλ και 3 κίτρινες με τον Ατρόμητο..........(2 κίτρινες υπέρ)
17 φάουλ και 3 κίτρινες με τον Ολυμπιακό........(2 κίτρινες υπέρ)
17 φάουλ και 5 κίτρινες με τον Ηρακλή.............(4 κίτρινες υπέρ)

Μέσος όρος 4 κίτρινες και παθητικό 18-19 φάουλ. Μέσος όρος κίτρινων ΥΠΕΡ της ξανθούλας 3. ΣΉΜΕΡΑ ΌΜΩΣ ΈΚΑΝΕ ΜΟΛΙΣ 5 ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕ ΚΑΡΤΑ..ΕΝΩ ΚΕΡΔΙΣΕ ΚΑΙ 5 ΚΙΤΡΙΝΕΣ...